Forum prawdziwych budowlańców

Jezeli jesteś w trakcie remontu lub budowy, bądź nie masz pomysłu na wystrój mieszkania - pisz a napewno Ci pomożemy

Teraz jest Cz mar 28, 2024 20:58


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: LEDy - macie u siebie w domach czy nie?
PostNapisane: N maja 20, 2018 15:02 

Dołączył(a): Pt mar 16, 2018 12:56
Posty: 118
Hejka,
czy macie moze u siebie w domu lub mieszkaniu - LEDy? Podoba Wam sie ta technologia, czy nie jestescie do niej przekonani? Wg mnie - idealnie uzupelnia tradycyjne zrodla swiatla oraz pozwala na aranzacje pomieszczen, aby wygladaly bardziej nowoczesnie. Nie jest to takze jakis specjalnie duzy koszt - zasilacz do LED kosztuje okolo 100 zl https://mselektronik.pl/zrodla-zasilania/zasilacze-led do tego same listwy - w zaleznosci od dlugosci i parametrow - mozna sie zamknac w kilku stowkach za 'punkt'. A efekt - WOW.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 20, 2018 15:02 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: LEDy - macie u siebie w domach czy nie?
PostNapisane: Pn wrz 16, 2019 18:53 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 09:56
Posty: 461
Nie mam.
___
szampony przeciw wypadaniu włosów


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: LEDy - macie u siebie w domach czy nie?
PostNapisane: Wt wrz 17, 2019 09:28 

Dołączył(a): Pt lip 28, 2017 13:07
Posty: 26
Ja mam u siebie LEDy może nie jest specjalistyczne, bo te na listwach, ale jeśli są ładnie przyklejone, to ich nie widać, a potrafią dać naprawdę świetny efekt. Mam je za telewizorem, wzdłuż dłuższego rantu biurka, pod szafkami w kuchni i pod stołem. Niby nic, ale czasami nie trzeba zapalać światła, bo takie LEDowe oświetlenie w zupełności wystarczy, zeby w pomieszczeniu zrobiło się dość jasno


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: LEDy - macie u siebie w domach czy nie?
PostNapisane: Cz lis 21, 2019 08:01 

Dołączył(a): Śr maja 02, 2018 07:04
Posty: 83
Mnie osobiście oświetlenie tego typu bardzo się podoba. Co więcej, jakiś czas temu znalazłam świetne produkty, takiej jak tasma led i bardzo chętnie wykorzystam je w swoim mieszkaniu. Na pewno wykorzystam je do podświetlenia określonych elementów mebli:). Z resztą cena jest na tyle zachęcająca, że zapewne wymyślę dla nich także i inne zastosowanie w domu:).


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: LEDy - macie u siebie w domach czy nie?
PostNapisane: Pt mar 27, 2020 06:08 

Dołączył(a): Cz sty 11, 2018 10:41
Posty: 113
Dzisiaj z tego co wiem, bardzo wiele osób decyduje się na ledy, jednak osobiście preferuję bardziej tradycyjne rozwiązania. Dlatego też chętnie postawiłabym na takie produkty, jak te z oferty https://zfabryki.pl/pol_m_Lampy_Kinkiet ... e-191.html . Prezentują się bowiem naprawdę atrakcyjnie, a co więcej jestem pewna, że każdemu pomieszczeniu, w jakim się znajdą, nadadzą fajnego charakteru:).


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: LEDy - macie u siebie w domach czy nie?
PostNapisane: Wt sie 24, 2021 11:56 

Dołączył(a): Pn mar 19, 2018 10:31
Posty: 210
To gdzie polecacie kupić lampy, bo sama teraz pod tym kątem aranżuje swój dom. Co powiecie mi o firmie https://lovetodesign.pl/kategoria/wiszace2/druciane/ ? Czy ktoś z was może tam robił już zakupy? Czy jesteście zadowoleni z wyboru?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: LEDy - macie u siebie w domach czy nie?
PostNapisane: N wrz 26, 2021 08:01 

Dołączył(a): Wt gru 05, 2017 18:23
Posty: 299
Jeżeli mogę wam coś doradzić, to moim zdaniem, bardzo ciekawe propozycje w zakresie oświetlenia do domu, możecie znaleźć na stronie tego sklepu https://salonzlampami.pl/ Ofertę mają na tyle zróżnicowaną, że bez problemu każdy znajdzie jak coś, co będzie pasowało do waszego wnętrza.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 26, 2021 08:01 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL