Forum prawdziwych budowlańców

Jezeli jesteś w trakcie remontu lub budowy, bądź nie masz pomysłu na wystrój mieszkania - pisz a napewno Ci pomożemy

Teraz jest So maja 18, 2024 13:44


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Meble na wymiar
PostNapisane: Cz maja 18, 2017 11:29 

Dołączył(a): Cz cze 09, 2016 11:46
Posty: 16
Szykuję się do remontu kuchni i zastanawiam się czy robić meble na wymiar wrocław , czy może zajrzeć do jakiegoś marketu. Bardziej skłaniam się, żeby robic na wymiar, bo koleżanka ostatnio kupowała w markecie i tak naprawdę mimo wszystko, bardzo drogo zapłaciła. Może więc lepiej będzie dostosować meble do mojej kuchni jeśli cenowo wychodzi to podobnie?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 18, 2017 11:29 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Meble na wymiar
PostNapisane: So cze 17, 2017 10:28 

Dołączył(a): Wt maja 30, 2017 16:22
Posty: 48
Moim zdaniem najlepiej zamówić meble kuchenne w Pruszkowie bo tam dopasują takie meble jakie Ci się spodobają do Twojej kuchni, nawet jeśli masz jakieś nietypowe pomieszczenie, ja skorzystałam i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Meble na wymiar
PostNapisane: Pn cze 26, 2017 05:53 

Dołączył(a): Pn cze 26, 2017 05:40
Posty: 1
Ja bym poszukała czegoś w internecie. Jest wiele firm, które teoretycznie robią meble gotowe wg. jednego projektu, ale mogą na potrzeby klienta coś zmodyfikować.
Moim ostatnim, całkiem świeżym, bo sprzed tygodnia, zakupem jest sofa skandynawska do pokoju dziennego. długo takiej szukałam w sklepach i tylko online się udało :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Meble na wymiar
PostNapisane: Cz gru 28, 2017 10:38 

Dołączył(a): Śr gru 27, 2017 20:35
Posty: 135
Na wymiar meble kuchenne w Pruszkowie w firmie Jago Kuchnie mają naprawdę ciekawe, nie skąd dokładnie jesteście, ale takie meble na wymiar to zawsze dobra opcja, bo wtedy kuchnia jest stricte pod nas dostosowana.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Meble na wymiar
PostNapisane: Cz sty 11, 2018 10:44 

Dołączył(a): Cz sty 11, 2018 10:41
Posty: 113
Moim zdaniem meble na wymiar to na pewno optymalne rozwiązanie w każdej kuchni. Niemniej jednak nie możemy także zapominać o odpowiednim wyposażeniu. Sama jakiś czas temu rozglądałam się w sieci za ładnym "szkłem" do kuchni i wiele ciekawych produktów tego rodzaju udało mi się znaleźć w sklepie Bokono.pl . Tak naprawdę jeżeli chodzi o naczynia kuchenne, w tym przypadku mamy ogromny wybór:).


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Meble na wymiar
PostNapisane: Śr sty 31, 2018 14:32 

Dołączył(a): Wt gru 05, 2017 18:23
Posty: 299
Moim zdaniem dobrze byłoby też sprawdzić ofertę producenta mebli kuchennych w Białymstoku http://www.biuroimeble.com.pl/ Mają dobrej jakości meble, ja sama mam takie w domu i jestem zadowolona. Jednocześnie możemy liczyć na fajne ceny, jak również szybką realizację naszych zamówień.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Meble na wymiar
PostNapisane: Cz lut 15, 2018 19:29 

Dołączył(a): Cz lut 15, 2018 19:22
Posty: 1
Lokalizacja: Krzepice
Ja zamawiałem na wymiar i jestem bardzo zadowolony


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Meble na wymiar
PostNapisane: Wt lut 27, 2018 21:46 

Dołączył(a): Pt lut 02, 2018 11:32
Posty: 299
A jak Wam się podobają kuchnie w stylu angielskim, coś takiego jak na http://www.kuchnieangielskie.com.pl. Muszę przyznać, że galeria zdjęć na tej stronie bardzo mocno mnie zainspirowała i poważnie zaczęłam się zastanawiać nad tym, czy właśnie takiej kuchni sobie nie zrobić z mieszkaniu. Jak myślicie, czy taka kuchnia angielska będzie funkcjonalna? Bo wiadomo, w przypadku kuchni nie można sugerować się tylko wyglądem...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Meble na wymiar
PostNapisane: Pt kwi 06, 2018 13:22 

Dołączył(a): Pt kwi 06, 2018 12:35
Posty: 2
Myślę także nad kuchnią angielską. :) Są przepiękne z takimi frezami. Już wstępnie się rozglądałam po firmach i oni mają całkiem ładne portfolio http://meranti.com.pl/blog/56-meble-kuchenne-na-zamowienie-gdansk-trojmiasto.html, szczególnie że można sobie zamówić np takie meble kuchenne i ja mam akurat kuchnię z salonem to chyba zamówię tez szafkę RTV pod telewizor z takich frontów jak w kuchni. Jak myślicie będzie to pasowało? Czy już będzie za dużo jak na jedno pomieszczenie? :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Meble na wymiar
PostNapisane: Wt cze 26, 2018 15:33 

Dołączył(a): Śr maja 02, 2018 07:04
Posty: 83
Moim zdaniem meble na wymiar to bardzo fajne rozwiązanie. Jeżeli chodzi o ich zamówienie i wykonanie w Warszawie, bardzo ciekawą ofertę posiada SZAF-MIX. Firma ta działa na naszym rynku od wielu lat, wykonuje różnego rodzaju, wysokiej jakości zabudowy, a co więcej w tym przypadku mamy do wyboru wiele materiałów o różnych odcieniach. Mnie osobiście ich realizacje bardzo przypadły do gustu:).


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Meble na wymiar
PostNapisane: So lip 21, 2018 18:07 

Dołączył(a): Pt mar 16, 2018 12:56
Posty: 133
Ciekawa oferte odnosnie mebli kuchennych mozna znalezc tutaj: http://www.biuroimeble.com.pl/ Co ciekawe - firma oferuje rowniez aranzacje, transport i montaz mebli na miejscu. Tak wiec jest to kompleksowa usluga - czyli po prostu wygodna.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Meble na wymiar
PostNapisane: Wt wrz 18, 2018 11:19 

Dołączył(a): Śr gru 27, 2017 20:35
Posty: 135
A zamawiac meble uwzgledniliscie tez sprzed agd czy jednak wolnostajacy a nie w zabudowie jest u Was? Ja tutaj https://www.euro.com.pl/artykuly/wszyst ... cego.bhtml czytam o roznicach w takim sprzecie. Mi osobiscie bardziej podoba sie wszystko zabudowane, bo estetyczniej, ale za to tez duuuzo drozej i sam teraz nie wiem.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Meble na wymiar
PostNapisane: Cz wrz 27, 2018 08:05 

Dołączył(a): So mar 24, 2018 18:50
Posty: 45
Kuchnia na wymiar to idealne rozwiązanie szczególnie tam, gdzie jest problem z dopasowaniem mebli o standardowym wymiarze. Poza tym taka kuchnia jest bardziej funkcjonalna bo zaprojektowana zgodnie z potrzebami domowników. Bardzo ładne i solidne kuchnie oferuje salon meblowy Max Kuchnie. Więcej informacji o produktach znajdziecie na stronie firmowej salonu.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Meble na wymiar
PostNapisane: Cz lis 15, 2018 10:30 

Dołączył(a): Wt lut 07, 2017 15:02
Posty: 161
Co do kuchni, to nie jestem zwolenniczką gotowych mebli. Duzo bardziej przypadły mi meble na wymiar, mozna je idealnie dopasować do pomieszczenia. Z pewnoscia okazą się bardziej praktycznie i dostosowane do naszych oczekiwań. Sąsiadka poleciła mi firmę artmeble http://iartmeble.pl/ która specjalizuje się w wykonywaniu mebli na wymiar. Warto zadzwonić i dowiedzieć się wiecej zczegołów co do pomiarów i realizacji.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Meble na wymiar
PostNapisane: N lis 25, 2018 22:20 

Dołączył(a): Śr lis 29, 2017 15:25
Posty: 18
No, a ja Wam powiem, że czy to kuchnia czy pokój to dużo zależy od naszej koncepcji. Bo i tu i tu meble na wymiar mogą być jedynym rozwiązaniem lub też nie. My akurat na wymiar mamy tylko w kuchni i przedpokoju w reszcie pomieszczeń udało się znaleźć potrzebne szafki bez żadnego problemu. Natomiast jeśli szukacie dobrego wykonawcy mebli na wymiar to polecam - https://domar.pl/kategorie/garderoby-meble-na-wymiar/ sprawdzony punkt w naszym przypadku.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 25, 2018 22:20 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL