Forum prawdziwych budowlańców

Jezeli jesteś w trakcie remontu lub budowy, bądź nie masz pomysłu na wystrój mieszkania - pisz a napewno Ci pomożemy

Teraz jest Śr cze 26, 2024 03:16


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Projekt domu na wąską działkę
PostNapisane: Wt lip 02, 2019 13:57 

Dołączył(a): Wt gru 05, 2017 18:23
Posty: 300
Witam! Chciałabym się Was poradzić. Może ktoś ma lub miał podobny problem. Mam wąską działkę 18 metów szerokości, chciałabym postawić na niej niewielki domek, taki ok 70-80m2. Może ktoś poleciłby mi jakiś projekt, który nadaje się na taką wąską działkę?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 02, 2019 13:57 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Projekt domu na wąską działkę
PostNapisane: Śr paź 16, 2019 10:28 

Dołączył(a): So mar 24, 2018 18:50
Posty: 45
Niestety wąskie działki mają to do siebie, że konieczne jest wykonanie projektu dobrze dostosowanego do rozmiarów działki. Z reguły dobrym rozwiązaniem jest zaprojektowanie domu piętrowego czy z poddaszem użytkowym, gdyż czasem ze względu na wymiary działki nie da się zaprojektować domu o dużej powierzchni parteru. Dobrym pomysłem jest wykonanie projektu indywidualnego. Bardzo ciekawe pomysły oraz projekty oferuje architekt z Krakowa pani Joanna Kłusak. Jej możecie powierzyć zaprojektowanie domu wraz z wykonaniem projektów wszystkich instalacji. Pani Joanna pomaga również inwestorom w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pozwoleniem na budowę.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Projekt domu na wąską działkę
PostNapisane: Pt paź 18, 2019 15:05 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 09:56
Posty: 470
Jest wiele firm, które tego typu projekty posiadają w swojej ofercie.
___
Ogłoszenia Gostynin


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Projekt domu na wąską działkę
PostNapisane: Wt kwi 20, 2021 12:29 

Dołączył(a): Pt lut 02, 2018 11:32
Posty: 300
A czy przeglądałeś sobie ofertę Pracowni Architektonicznej MG Projekt? Jest ona tak szeroka, że na pewno uda Ci się tam coś wybrać na swoją działkę. Polecam zacząć od przeglądnięcia nowości na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mgprojekt - mi kilka z tych projektów naprawdę bardzo przypadło do gustu ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Projekt domu na wąską działkę
PostNapisane: Pt kwi 08, 2022 06:05 

Dołączył(a): Śr lis 23, 2016 20:31
Posty: 249
[quote="mckey"]Jest wiele firm, które tego typu projekty posiadają w swojej ofercie.
___
Dokładnie tak ,trzeba tylko dobrze poszukać. Moja siostra długo szukała takiego projektu aż w końcu trafiła na stronę pracowni Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ , gdzie znalazła właściwy dla ich potrzeb projekt budowlany. Dodatkowo otrzymali w ramach promocji pakiet projektów dodatkowych o wartości ponad 2.1 tys zł - w tym projekt ogrodzenia i altany.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 08, 2022 06:05 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL