Forum prawdziwych budowlańców

Jezeli jesteś w trakcie remontu lub budowy, bądź nie masz pomysłu na wystrój mieszkania - pisz a napewno Ci pomożemy

Teraz jest Śr cze 26, 2024 03:15


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowoczesne samochody
PostNapisane: Śr sty 30, 2019 16:22 

Dołączył(a): Pt lut 02, 2018 11:32
Posty: 300
Witam serdecznie,
jakie są waszym zdaniem obecnie najbardziej nowoczesne samochody? Ja do niedawna myślałam, że są to samochody elektryczne, ale trafiłam ostatnio na artykuł na stronie https://dariuszstasik.com/pojazdy-autonomiczne/, który opisuje samochody autonomiczne, czyli samosterujące. to jest dopiero coś :) Pomyślałam sobie, że naprawdę fajnie byłoby mieć taki samochód ;) A podobno za kilkanaście lat takie auta mają już jeździć po ulicach, wiecie?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 30, 2019 16:22 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Nowoczesne samochody
PostNapisane: Pn lut 17, 2020 16:09 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 09:56
Posty: 470
No ja ci powiem że polecam ci markę BMW, ja swoje kupiłem w salonie Bawaria Motors w Warszawie i mieli tam dobrą ofertę, obsługa klienta na wysoki poziomie, także tam warto kupić. A same auto trzyma się dobrze drogi, jest reprezentacyjne, to niemiecka precyzja i jakość.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowoczesne samochody
PostNapisane: Wt mar 16, 2021 21:41 

Dołączył(a): Śr gru 27, 2017 20:35
Posty: 135
Kupując jakąś mega furę to zwiększa się ryzyko jej kradzieży. Naprawdę przywłaszczenie samochodu przez osobę trzecią zdarza się często, szczególnie w dużych miastach. Warto parkować w miejscach strzeżonych, wtedy będzie można czuć się bezpieczniej.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowoczesne samochody
PostNapisane: N lis 21, 2021 12:44 

Dołączył(a): Wt gru 05, 2017 18:23
Posty: 300
:wink: :wink:


Ostatnio edytowano N lut 20, 2022 19:42 przez Ailis, łącznie edytowano 1 raz

Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowoczesne samochody
PostNapisane: Pn lis 29, 2021 13:14 

Dołączył(a): Śr gru 27, 2017 20:35
Posty: 135
Nowoczesny samochód to dziś dobro, którego wcale nie trzeba posiadać na własność. Jeśli ktoś chce pokazać się takim autem wśród znajomych, lub po prostu chce nim pojeździć np. przez weekend, może skorzystać z oferty wypożyczalni aut premium. Rafał Grzebin, znany właściciel takiej wypozyczalni - opowiada o tym np. tutaj http://mm.swinoujscie.pl/artykuly/71643/ .


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowoczesne samochody
PostNapisane: N gru 05, 2021 12:45 

Dołączył(a): Pn mar 19, 2018 10:31
Posty: 210
Wiecie, ja tam z drugiej ręki zawsze kupuję samochody, ponieważ są one bardziej opłacalne cenowo. Mnie niedawno wpadła w oko używana honda na pokato.pl i tak cały czas debatuję z mężem- czy ją kupić, czy też nie? Jest ona całkiem przestrzenna i zadbana, także póki co same plus widzę.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowoczesne samochody
PostNapisane: Cz gru 23, 2021 15:37 

Dołączył(a): Wt maja 30, 2017 16:22
Posty: 48
Dla mnie najnowocześniejszym, wyjątkowym samochodem jest taycan które miałam okazję widzieć w salonie Porsche Centrum Sopot. Jeszcze nim nie jechałam ale zrobił na mnie ogromne wrażenie. Myślę o zakupie takiego auta na firmę, doradcy w tym salonie są fantastyczni, we wszystkim pomagają i doradzają.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowoczesne samochody
PostNapisane: Śr cze 19, 2024 11:37 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 09:56
Posty: 470
Nowoczesne samochody powinny mieć też dobre ubezpiecznie samochodu OC takie które w razie każdej awarii da ci odszkodowanie. Takie polisy w sieci znajdziecie, w porównywarkach.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 19, 2024 11:37 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL