Forum prawdziwych budowlańców

Jezeli jesteś w trakcie remontu lub budowy, bądź nie masz pomysłu na wystrój mieszkania - pisz a napewno Ci pomożemy

Teraz jest So maja 18, 2024 13:45


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Soczewki czy okulary?
PostNapisane: Cz paź 25, 2018 09:23 

Dołączył(a): Pt lut 02, 2018 11:32
Posty: 299
Witam serdecznie,
Co jest Waszym zdaniem lepszym rozwiązaniem, jeśli ma się wadę wzroku - noszenie okularów czy soczewek kontaktowych? Ja od kilku lat nosze soczewki, które zamawiam na https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-jednodniowe-610.html i powiem Wam, że jest to dla mnie olbrzymia wygoda. Nie wyobrażam już sobie powrotu do noszenia okularów. A Wy jak korygujecie Waszą krótko lub dalekowzroczność?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 25, 2018 09:23 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Soczewki czy okulary?
PostNapisane: Pt mar 01, 2019 23:52 

Dołączył(a): Śr gru 27, 2017 20:35
Posty: 135
Jak się niedawno okazało mam co prawda niewielką jak na razie ale mam wadę wzroku. Zastanawiam się nad tym, aby zamiast okularów od razu zdecydować się na szkła kontaktowe - https://www.twojesoczewki.com/23-soczewki-kontaktowe . Co wy o tym sądzicie? Czy to będzie lepsze i wygodniejsze rozwiązanie? Czy jeśli nigdy nie nosiłem soczewek poradzę sobie z ich użytkowaniem?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Soczewki czy okulary?
PostNapisane: N sty 26, 2020 20:28 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 09:56
Posty: 465
Zdecydowanie okulary. Nie jestem zwolennikiem wkładania sobie obcego elementu do oka, byłoby to dla mnie nie komfortowe :) A jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne, to koniecznie te ze strony: https://www.ubutik.pl/135-okulary-przeciwsloneczne . Doskonale poradzą sobie z ochroną wzroku przed szkodliwym promieniowaniem i są w mega modnych wzorach.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Soczewki czy okulary?
PostNapisane: Pt kwi 30, 2021 09:15 

Dołączył(a): Śr gru 27, 2017 20:35
Posty: 135
Moim zdaniem zdecydowanie wygodniejszą opcją są soczewki. Jakoś mega drogo też to nie wychodzi. Tutaj http://www.swiatsoczewek.com/ zerknijcie sobie na ceny soczewek. Ja używam tych miesięcznych i są dla mnie najlepsze i też wychodzi najtaniej.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Soczewki czy okulary?
PostNapisane: Pn lut 28, 2022 09:30 

Dołączył(a): Wt gru 05, 2017 18:23
Posty: 299
:wink:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Soczewki czy okulary?
PostNapisane: So sie 19, 2023 05:50 

Dołączył(a): Śr lis 23, 2016 20:31
Posty: 239
Wiele osób zadaje sobie to pytanie - soczewki czy okulary. Może jednak warto zastosować u siebie jedno i drugie rozwiązanie ... w zależności od potrzeb i okazji? Spójrzcie tylko na soczewki jednodniowe dailies total to wygoda i piękno w jednym. Nowoczesne soczewki jednodniowe Dailies Total 1 marki Alcon są pierwszymi na świecie soczewkami kontaktowymi wyposażonymi w przełomową technologię gradientu uwodnienia. Oznacza to, że cechują się stopniowym wzrostem stopnia uwodnienia od 33% we wnętrzu soczewki do ponad 80% na jej powierzchni. To idealny wybór dla osób zmagających się z dyskomfortem, wrażliwością czy suchością oczu.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Soczewki czy okulary?
PostNapisane: Pt wrz 22, 2023 06:48 

Dołączył(a): Wt lut 07, 2017 15:02
Posty: 161
Myślę ,że najlepszym rozwiązaniem jest jedno i drugie.Tzn. w zależności od potrzeb zakładacie albo soczewki albo okulary. Jeśli potrzebujecie zbadać wzrok i dobrać odpowiednie szkła i oprawki to optyk Piaseczno jest właściwym miejscem. Wszystko w jednym miejscu - badanie wzroku i dobór okularów.Tego szukaliśmy.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 22, 2023 06:48 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL