Forum prawdziwych budowlańców

Jezeli jesteś w trakcie remontu lub budowy, bądź nie masz pomysłu na wystrój mieszkania - pisz a napewno Ci pomożemy

Teraz jest Pn maja 06, 2024 09:42


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak wybrać najlepszy dla siebie zawód
PostNapisane: N sty 21, 2018 19:06 

Dołączył(a): Wt gru 05, 2017 18:23
Posty: 299
Ja mam zamiar podjąć pracę w sektorze zwiazanym z turystyką . Bardzo interesuje mnie wszystko powiązane z tym tematem. Jednakże, ponieważ jestem młoda i pewnie nie do końca ma sprecyzowane cele ,postanowiłam najpierw poszukać jakichkolwiek podpowiedzi związanych z wyborem zawodu. Znalazłam bardzo ciekawy artykuł http://www.challengegroup.pl/jak-wybrac ... bie-zawod/, z którego wskazówek skorzystam.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 21, 2018 19:06 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jak wybrać najlepszy dla siebie zawód
PostNapisane: Cz paź 25, 2018 09:03 

Dołączył(a): Pt lut 02, 2018 11:32
Posty: 296
Pracując w turystyce warto również zatroszczyć się o swoją znajomość języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego, bo jak wiadomo w dzisiejszych czasach jest to postawa. Ja na przykład uczęszczałam na taki kurs językowy do Szkoły Speak Up w Lublinie https://www.speak-up.pl/szkoly-angielskiego/lublin i mogę z czystym sumieniem polecić, bo bardzo szybko udało mi się tam podnieść swoje umiejętności językowe, a kiedy nie mogłam iść na zajęcia, korzystałam z wykładów on-line ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak wybrać najlepszy dla siebie zawód
PostNapisane: Śr maja 12, 2021 14:28 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 09:56
Posty: 464
Najlepiej jest robić to co sie lubi, tak aby swoją pracę też lubić. Ja interesuję się grafiką i postanowiłem też pracę w tym kierunku znaleźć, tutaj https://cgwisdom.pl/ zrobiłem sobie kursy i teraz już pracuję w zawodzie, zarabiam niezłe pieniądze i zadowolony jestem.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak wybrać najlepszy dla siebie zawód
PostNapisane: Śr kwi 26, 2023 08:50 

Dołączył(a): Śr lis 23, 2016 20:31
Posty: 239
Uważam ,że szczytem marzeń jest pracować w zawodzie, który się na prawdę lubi, tzn. nie chodzisz do pracy ... bo tak trzeba, tylko po prostu to lubisz. Bardzo dobrze zarabia się moim zdaniem w szeroko pojętej budowlance - w tym w dziedzinie zwanej instalatorstwem .Często potrzeba przy tej okazji określonych uprawnień. Zapraszam tutaj - szkolenie f gazy .Szkolenie można odbyć w wielu ośrodkach w Polsce. Płatne tylko w przypadku pozytywnego wyniku egzaminu.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak wybrać najlepszy dla siebie zawód
PostNapisane: Pn wrz 04, 2023 10:55 

Dołączył(a): Wt lut 07, 2017 15:02
Posty: 160
Pewnie zauważyliście jak branża IT się dynamicznie rozwija. Pracowników z tej dziedziny rynek jest w stanie wchłonąć niemalże w każdej ilości. Jeśli działacie w tej branży to może warto pomyśleć o programowaniu w jakimś języku. Może to was zainteresuje - kurs javascript od podstaw .Wasze znalezienie lepszej pracy bardzo mocno wzrosną.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 04, 2023 10:55 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL