Forum prawdziwych budowlańców

Jezeli jesteś w trakcie remontu lub budowy, bądź nie masz pomysłu na wystrój mieszkania - pisz a napewno Ci pomożemy

Teraz jest N cze 16, 2024 03:47


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jak urządzić ogród?
PostNapisane: Śr sie 31, 2022 19:24 

Dołączył(a): Śr gru 27, 2017 20:35
Posty: 135
W dobrej cenie krzesła ogrodowe możecie znaleźć tutaj -- https://www.sfmeble.pl/c/krzesla-ogrodowe-ogrod , zerknijcie sobie. Sezon się kończy, więc wszędzie wyprzedaże i właśnie teraz warto kupować, a na przyszły rok wyciągnąć. Zresztą te ogrodowe krzesła sa z tak dorych tworzyw, że i zimę np na tarasie bez problemu zniosą bez szanku.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 31, 2022 19:24 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jak urządzić ogród?
PostNapisane: Cz wrz 22, 2022 14:01 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 09:56
Posty: 466
Urządzenie ogrodu dla mnie nie było trudne a to dlatego że miałem w głowie wizję tego jak chcę aby całość wyglądała. Tutaj https://gardenspace.pl/skrzynia-ogrodowa-do-siedzenia macie fajne skrzynie ogrodowe które są praktyczne a do tego stylowe.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak urządzić ogród?
PostNapisane: N wrz 25, 2022 04:32 

Dołączył(a): Śr lis 23, 2016 20:31
Posty: 247
Nie macie koncepcji jak urządzić ogród? Proponuję wam zajrzeć do internetu , znajdziecie wiele stron, blogów czy dobrych rad, które pomogą wam w urządzenia tego wymarzonego miejsca do relaksu. Możecie też udać się do galerii handlowej w Warszawie a dokładniej do sklepu gardenspace ,gdzie otrzymacie wszystko co potrzeba do urządzenia ogrodu, włącznie z porządnymi radami na ten temat.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak urządzić ogród?
PostNapisane: N paź 16, 2022 21:48 

Dołączył(a): So mar 31, 2018 21:25
Posty: 46
Jeśli tylko interesujecie się różnego rodzaju propozycjami w kwestii Waszego ogrodu, to zerknijcie sobie na stronę https://bazkar.pl/zestawy-ogrodowe-stol-i-krzesla-71 . Jestem przekonana, że zestawy mebli ogrodowych aktualnie opłaca się kupić, ponieważ teraz ceny są jak najbardziej odpowiednie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak urządzić ogród?
PostNapisane: Śr lis 30, 2022 07:11 

Dołączył(a): Śr lis 23, 2016 20:31
Posty: 247
Jeśli jesteście szczęśliwimy posiadaczami domu jednorodzinnego to z pewnością marzyliście też o ogrodzie. Jak powinien być urządzony ogród ? To kwestia waszych upodobań i potrzeb, no i zasobności portfela. Mój mąż ostatnio przyglądał wędzarnie elektryczne i jedną z nich kupił. To bardzo przyjemne zajęcie z jednej strony a z drugiej jego efektem są pyszne wyroby wędliniarskie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak urządzić ogród?
PostNapisane: Pn sty 02, 2023 16:33 

Dołączył(a): Wt gru 05, 2017 18:23
Posty: 300
A co powiecie na wędzenie na zimno w ogrodzie? W sumie odpowiednia wędzarnia to ważna sprawa, ale nie wiem sama, jaki to ma sens. Może mi jednak poradzicie? Coś powiecie na ten temat?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 02, 2023 16:33 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL