Forum prawdziwych budowlańców

Jezeli jesteś w trakcie remontu lub budowy, bądź nie masz pomysłu na wystrój mieszkania - pisz a napewno Ci pomożemy

Teraz jest So kwi 20, 2024 09:21


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jakie drzwi do domu?
PostNapisane: N mar 24, 2019 20:44 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 09:56
Posty: 461
Tak jak w tytule - jakie drzwi kupić do domu? Czy wybór firmy drzwi Grudziądz zajmującej się ich sprzedażą jest dobrym rozwiązaniem, czy też nie? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 24, 2019 20:44 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jakie drzwi do domu?
PostNapisane: Śr kwi 24, 2019 09:50 

Dołączył(a): Wt lut 21, 2017 09:19
Posty: 16
Mi się nie podobają drzwi z witrażami. Zakłada się je głównie w domkach, w mieszkaniu jeszcze nigdy się z czymś takim nie spotkałem, ale to nie zmienia faktu, że zdecydowanie takie drzwi nie są w moim klimacie. Jeśli już to pełne i w ciemnej okleinie. Jasne też jakoś mi nie odpowiadają


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie drzwi do domu?
PostNapisane: Cz lip 18, 2019 16:56 

Dołączył(a): Pt mar 16, 2018 12:56
Posty: 131
Hmm myślę, że to zależy od stylu. Witraże nie do każdej elewacji pasują więc trzeba to dobrze przemyśleć. Moim zdaniem warto wybrać drzwi drewniane zewnętrzne. Zerknij na ofertę firmy Oknostol. U nich możesz kupić solidne i estetyczne drzwi bardzo wysokiej jakości.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie drzwi do domu?
PostNapisane: N lis 10, 2019 19:33 

Dołączył(a): Cz sty 11, 2018 10:41
Posty: 113
Tak na dobrą sprawę możliwości jeżeli chodzi o wybór drzwi do domu mamy dzisiaj bardzo wiele. Niemniej jednak sama jestem wielką zwolenniczką praktycznych rozwiązań, jakimi są niewątpliwie tego typu systemy www.systemyprzesuwne.com . Za ich sprawą bowiem można w zasadzie w nieograniczony sposób zagospodarować przestrzeń, a jednocześnie nie musimy tutaj obawiać się o estetykę, ani też o problemy z montażem:).


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie drzwi do domu?
PostNapisane: Cz lis 14, 2019 10:00 

Dołączył(a): Śr maja 02, 2018 07:04
Posty: 83
Generalnie jeżeli chodzi zarówno o drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne, dzisiaj wybór na naszym rynku jest naprawdę szeroki. Niemniej jednak jeżeli chcemy poddać samodzielnie lekkiemu odświeżeniu drzwi wejściowe, niewątpliwie warto zwrócić uwagę na takie produkty jak obica drzwiowe z https://standom.com.pl/tapicerka-drzwiowa-informacje/ o bardzo różnorodnej strukturze i kolorystyce, wobec czego na pewno każdy znajdzie tam wiele ciekawych propozycji dla siebie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie drzwi do domu?
PostNapisane: So sty 30, 2021 10:15 

Dołączył(a): Wt gru 05, 2017 18:23
Posty: 299
No tak, trudno się nie zdecydować na powiedzenie, że jednak trudno jest coś porządnego dobrać, ale też nie jest powiedziane, że to jest niemożliwe. Prawda jest taka, że możemy na przykład drzwi pasywne https://mikea.eu/product/thermika-pasiv/ wybrać. One pomogą nam w utrzymywaniu ciepła w domu.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 30, 2021 10:15 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL