Forum prawdziwych budowlańców

Jezeli jesteś w trakcie remontu lub budowy, bądź nie masz pomysłu na wystrój mieszkania - pisz a napewno Ci pomożemy

Teraz jest Wt kwi 23, 2024 17:10


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: oświetlenie włoskie
PostNapisane: So wrz 03, 2016 09:06 

Dołączył(a): Pn cze 13, 2016 12:39
Posty: 58
Jak oceniacie oświetlenie włoskie? charakteryzuje się najczęściej nowoczesnym designem, stawianiem w pierwszej kolejności elegancji. Lampy włoskie, żyrandole to klasyki gatunki.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 03, 2016 09:06 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: oświetlenie włoskie
PostNapisane: Pn sie 20, 2018 06:05 

Dołączył(a): Wt gru 05, 2017 18:23
Posty: 299
Aby zbudować intrygujący i przyjemny nastrój można wybrać lampy kuchenne nowoczesne . Osobiście stawiam na modny wygląd pomieszczenia, dlatego kupię do swojej kuchni, bo wiem że bedzie idealnie pasować. Podejrzałam właśnie taki styl u przyjaciółki i bardzo mi się spodobał.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: oświetlenie włoskie
PostNapisane: Pn kwi 08, 2019 14:40 

Dołączył(a): So mar 31, 2018 21:25
Posty: 46
Przyznam szczerze, że nie wiem dokładnie, jakie propozycje dla Ciebie będą wpisywały się w ten włoski klimat, ale może zerknij na stronę https://lampykemar.pl/90-wyprzedaz i tam poszukaj czegoś, co będzie pasowało. Firma może zapewnić Ci bardzo fajne i dobre jakościowo lampy, a na wyprzedaży w jeszcze lepszej cenie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: oświetlenie włoskie
PostNapisane: So cze 22, 2019 12:18 

Dołączył(a): Pn mar 19, 2018 10:31
Posty: 210
Brzmi ciekawie. Bardzo ważne jest to, żeby wnętrza były dobrze oświetlone. Dzięki, temu stworzymy zawsze odpowiedni klimat w nich. Oczywiście wybierając dla siebie lampy warto zwrócić uwagę również na ich walory estetyczne. W końcu taka lampa też zdobi nasze pomieszczenia. Ja zauważyłam ostatnio, że firma https://urzadzajtanio.pl/ oferuje solidne i niepowtarzalne lampy zuma line.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: oświetlenie włoskie
PostNapisane: Pn lip 01, 2019 21:00 

Dołączył(a): Śr maja 02, 2018 07:04
Posty: 83
Powiem szczerze, że jak do tej pory nie miałam do tej pory okazji zobaczenia na własne oczy włoskiego oświetlenia. Niemniej jednak generalnie najważniejsze dla mnie jest to, aby lampy były ciekawe pod względem stylistycznym, a przy tym dobrej jakości, takie jak np. te ze sklepu z oświetleniem https://domodes.pl/ . Wybór w tym przypadku jest naprawdę szeroki i niewątpliwie każdy znajdzie tam wiele ciekawych propozycji dla siebie:).


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: oświetlenie włoskie
PostNapisane: So gru 07, 2019 12:52 

Dołączył(a): Cz sty 11, 2018 10:41
Posty: 113
Moim zdaniem najlepiej byłoby postawić na oświetlenie energooszczędne do domu , a zarazem takie, ciekawe pod względem stylistycznym. Wiele interesujących produktów tego rodzaju znajdziemy chociażby w ofercie sklepu Iluve.com, a co więcej sporo na temat samego oświetlenia możemy dowiedzieć się na blogu:).


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: oświetlenie włoskie
PostNapisane: Cz lut 11, 2021 23:06 

Dołączył(a): Pt mar 09, 2018 09:39
Posty: 41
Nie bardzo się orientuję czym charakteryzuje sie oświetlenie włoskie, ale chyba bardzo popularne nie jest. Raczej u nas dominuje oświetlenie led, zwłaszcza jeśli chodzi o wykorzystanie go w małych mieszkaniach https://decodom.pl/oswietlenie-ledowe-j ... ieszkaniu/


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: oświetlenie włoskie
PostNapisane: Cz cze 10, 2021 12:38 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 09:56
Posty: 462
Ja takie oświetlenie o którym piszecie to chcę mieć w kuchni, teraz tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/planer-kuchni zacząłem tworzyć w planerze jej aranżację ale nie jest łatwo bo tak duży wybór wszystkiego. A wy gdzie swoje kuchnie kupowaliście i czy sami aranżację tworzyliście?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: oświetlenie włoskie
PostNapisane: N lip 03, 2022 12:48 

Dołączył(a): Pn mar 19, 2018 10:31
Posty: 210
Natomiast ja poszukiwałam teraz lampy do pokoju dziecięcego i właśnie natrafiłam na firmę salonzlampami.pl , która mnie zaskoczyła. Naprawdę można tam znaleźć niezłe propozycje lamp i to w dobrej cenie... Jak chodzi o mnie to na pewno tam dokonam zakupu.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 03, 2022 12:48 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL