Forum prawdziwych budowlańców

Jezeli jesteś w trakcie remontu lub budowy, bądź nie masz pomysłu na wystrój mieszkania - pisz a napewno Ci pomożemy

Teraz jest Pt maja 17, 2024 00:28


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Remont mieszkania - malowanie
PostNapisane: Cz gru 01, 2022 05:20 

Dołączył(a): Śr lis 23, 2016 20:31
Posty: 239
Właśnie zabieram się za malowanie, jako że mieszkam sama a czasu mam niewiele (tydzień urlopu) to postanowiłam sama odświeżyć mieszkanie. Już nie raz malowałam pokoje i wiem z doświadczenia ,że farby z duluxa sprawdzają się do takich prac i zastosowań. Przede wszystkim dobrze kryją i bardzo długo trzymają pierwotny kolor.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 01, 2022 05:20 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Remont mieszkania - malowanie
PostNapisane: N sty 29, 2023 08:42 

Dołączył(a): Wt lut 07, 2017 15:02
Posty: 161
Malowanie mieszkania to ostatni element wyczerpującego remontu... ale bardzo ważny. Wybór koloru ścian to decydujący o naszym samopoczuciu moment , dlatego właśnie w tym momencie musimy się nieco przyłożyć i zastanowić się nad jego wyborem. W naszym przypadku jeśli chodzi o salon wybór padł na kolor o nazwie bita śmietana dulux .Dość specyficzny kolor bieli -o taki nam właśnie chodziło.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Remont mieszkania - malowanie
PostNapisane: Cz wrz 14, 2023 13:49 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 09:56
Posty: 465
Ja u mnie remont mieszkania dopiero niedługo zaczynam, szukam teraz mebli i dodatków, inspiracji do aranżacji. Tu https://notodo.pl/kuchnia-z-salonem-i-j ... je-pomysly znalazłem fajną bo industrialną, nowoczesną, podoba wam się?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Remont mieszkania - malowanie
PostNapisane: Wt paź 10, 2023 19:10 

Dołączył(a): Pt mar 09, 2018 09:39
Posty: 41
Czy chcesz wyremontować swój dom? Rozważ wynajem kontenera od https://dkm-odpady.pl/pl/regions/lodz na cały gruz i śmieci. Ich wygodne usługi ułatwiają i usprawniają szybkie pozbycie się bałaganu!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Remont mieszkania - malowanie
PostNapisane: Cz sty 11, 2024 13:26 

Dołączył(a): Śr lis 23, 2016 20:31
Posty: 239
Te informacje powinny zainteresować nie tylko młodych adeptów malowania mieszkań i domów we własnym zakresie ... choć przede wszystkim. Czy wiecie może czemu farba odchodzi od ściany. Przyznać trzeba ,że to bardzo irytujące więc warto dowiedzieć się jakie są tego przyczyny.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 11, 2024 13:26 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL