Forum prawdziwych budowlańców

Jezeli jesteś w trakcie remontu lub budowy, bądź nie masz pomysłu na wystrój mieszkania - pisz a napewno Ci pomożemy

Teraz jest Wt kwi 30, 2024 01:37


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Meble wypoczynkowe
PostNapisane: Śr sty 19, 2022 13:40 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 09:56
Posty: 463
Gdzie zamawialiście meble wypoczynkowe? Bo ja szukam do siebie teraz, tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/category/ ... ynkowe-184 widziałem że mają całkiem fajne, może tam zamówię bo ceny mi odpowiadają. Znacie może ten sklep już?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 19, 2022 13:40 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Meble wypoczynkowe
PostNapisane: Śr paź 19, 2022 16:57 

Dołączył(a): Śr lis 23, 2016 20:31
Posty: 239
Jakie meble będą do salonu najlepsze? Myślę ,że nie odpowiem jednoznacznie na to pytanie. Każdy ma inne oczekiwania i inne potrzeby w tym zakresie. Myślę ,że warto dogłębnie przejrzeć internet albo udać się do sklepów z branży wnętrzarskiej. Można na przykład odwiedzić salon meblowy Warszawa Domoteka. Tam z pewnością ktoś wam pomoże i doradzi.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Meble wypoczynkowe
PostNapisane: Pt sty 27, 2023 05:22 

Dołączył(a): Wt lut 07, 2017 15:02
Posty: 160
Jaki styl jeśli chodzi o meble lubicie. Powiem szczerze nie przepadam za stylem kwiecistym a bardziej odpowiada mi prostota jaką prezentuje styl tzw. skandynawski. Właśnie dlatego tak często odwiedzam Ikea Janki w Warszawie. Tam mam bardzo duży wybór asortymentu, który pasuje do mojego ulubionego stylu.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Meble wypoczynkowe
PostNapisane: So maja 20, 2023 05:54 

Dołączył(a): Cz sie 24, 2017 07:19
Posty: 27
Szczerze mówiąc to ja mam na oku sklep https://zona-design.pl/ i kilka mebli, które chcę zamówić. Najpierw rzecz jasna sprawdzałem opinie poprzednich użytkowników, a że są bardzo pozytywne to szykuję się do zakupu. Zależy mi na stylu nowoczesnym być może podpowiecie mi jakie meble najlepiej zamawiać, żeby faktycznie wnętrze było zaaranżowane w taki sposób?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Meble wypoczynkowe
PostNapisane: Śr lis 29, 2023 16:46 

Dołączył(a): Pt mar 16, 2018 12:56
Posty: 132
Moim zdaniem w salonie sprawdzi się narożniki z funkcją spania. Taki mebel przydaje się dla nieprzewidzianych gości (jeśli zostają na noc) lub może służyć za łóżko, jeśli nie ma się oddzielnej sypialni. Duży wybór narożników oferuje sklep Libro.U nich znajdziecie solidne meble polskiego producenta.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 29, 2023 16:46 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL