Forum prawdziwych budowlańców

Jezeli jesteś w trakcie remontu lub budowy, bądź nie masz pomysłu na wystrój mieszkania - pisz a napewno Ci pomożemy

Teraz jest Wt kwi 30, 2024 02:59


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Łóżko
PostNapisane: Pn cze 13, 2016 12:43 

Dołączył(a): Pn cze 13, 2016 12:39
Posty: 58
Jakie preferujecie łóżka do swoich sypialni?
Na co zwracacie szczególną uwagę przy jego wybiorze?

I co powiecie na wybór takiego?

Solidne, duże z litego drewna bukowego
wzmocnione dodatkową listwą;
wzmocnione tzw. piątą i szóstą nogą

http://www.urokdrewna.pl/pl/p/Lozko-dre ... -x-200/158

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 13, 2016 12:43 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Łóżko
PostNapisane: N sty 14, 2018 22:34 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 09:56
Posty: 463
Szukając (przeglądając) łóżka dziecięce dla chłopca, natrafiłem na łóżko o niewielkich rozmiarach i ciemnych kolorach - dla dziewczynki łóżka produkowane są kolorach jasnych. Ja natomiast nie wyobrażam sobie, aby w mojej sypialni nie było wielkiego łoża z miękkim materacem...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Łóżko
PostNapisane: Pn sty 29, 2018 10:18 

Dołączył(a): Cz sty 11, 2018 10:41
Posty: 113
Na pewno łóżko w każdej sypialni to podstawa. Nie możemy jednak zapominać także o innych elementach wyposażenia tego pomieszczenia. Wiele interesujących propozycji znajdziemy w ofercie https://mirat.eu/ . Co istotne, zarówno stylistyka, jak i kolorystyka mebli w tym przypadku jest bardzo różnorodna, wobec czego każdy znajdzie tam bez wątpienia coś idealnego dla siebie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Łóżko
PostNapisane: Cz lut 08, 2018 08:15 

Dołączył(a): Wt gru 05, 2017 18:23
Posty: 299
Warto też pomyśleć o łózkach czy materacach dla naszych dzieci. Tez jest to ważne by mogły wygodnie spać, wysypiać się. Ja sama postanowiłam kupić stelaż do pokoju dziecka i materac bo sama zaczęła sygnalizować, że niewygodnie jej się na nim śpi…. I chyba znalazłam materace heva . Czy ktoś może kupował w tym sklepie ?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Łóżko
PostNapisane: Śr lut 21, 2018 10:36 

Dołączył(a): Śr lut 21, 2018 10:20
Posty: 1
a co sądzicie o materacach z gryki? czytałam , że generalnie dobrze wpływa na sen i tez pomaga w różnych dolegliwościach. Ale za bardzo nie jestem przekonana. wydaje mi się, że to jest twarde i nie wygodne;. Macie jakieś doświadczenia?

_________________
Ekstrakt z pestek moreli- ktoś stosuje?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Łóżko
PostNapisane: Wt mar 06, 2018 22:45 

Dołączył(a): Śr lis 29, 2017 15:25
Posty: 18
Akurat jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie te łóżko jest zbyt proste - bardzo mi się kojarzy z łóżkiem piętrowym jakie mieliśmy z bratem na pocżątku lat 2000. Zobaczcie sobie łóżka drewniane zrobione w naprawdę bardzo fajnym designu - https://carpet-zone.pl/lozka zresztą w Carpet Zone mają też bardzo ciekawe zestawienia mebli, dość oryginalne i niespotykane wzory.

Moim zdaniem jak już robić remont to wybrać coś naprawdę niespotykanego niż to co mają w mieszkaniu prawie wszyscy.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Łóżko
PostNapisane: Pn maja 28, 2018 08:48 

Dołączył(a): Pt lut 02, 2018 11:32
Posty: 296
Moim zdaniem najpraktyczniejsze są łóżka drewniane. Takie też zresztą najbardziej mi się podobają. Sama mam duże, wygodne bukowe łóżko dwuosobowe i jestem z niego bardzo zadowolona. Jeśli kupi się łóżko z dobrego gatunku drewna, można mieć pewność, że posłuży ono na długie lata. Dawniej spałam na rozkładanej wersalce i powiem Wam, że nigdy bym już do tego nie wróciła. Łóżko jest jednak dużo wygodniejsze.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Łóżko
PostNapisane: Wt paź 02, 2018 12:22 

Dołączył(a): Śr maja 02, 2018 07:04
Posty: 83
Jak dla mnie łóżko poza ciekawą stylistyką powinno być przede wszystkim wygodne. W związku z czym sama bardzo chętnie sięgam po takie produkty, jak materace termoelastyczne marki Art Medic Viscotherapy. Ich główną zaletą jest to, że idealnie dopasowują się do sylwetki, odciążając kręgosłup i niwelując napięcie mięśniowe, dzięki czemu każdy będzie mógł w końcu dobrze się wyspać.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Łóżko
PostNapisane: Cz sty 17, 2019 16:18 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 09:56
Posty: 463
Szukając łóżka do swojej sypialni natknąłem się na łóżka z drewna Visby, tutaj https://visby.pl/pk578-lozka-bukowe-1.html możecie zobaczyć co mają w swojej ofercie. I tak oglądając stronę wpadło mi w oko jedno łóżko, zamówiłem, używam od miesiąca i jest naprawdę dobre, godne polecenia.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Łóżko
PostNapisane: N mar 08, 2020 13:39 

Dołączył(a): Wt gru 05, 2017 18:23
Posty: 299
Mnie bardziej chodzi o łóżka, które nadawałyby się do wyposażenia kliniki. Pomagam bratu w urządzaniu i zastanawia się nad tą firmą https://www.meble-medyczne.pl/kategoria ... szpitalne/ . Będzie potrzebnych kilkanaście sztuk, bo to niezbyt duża placówka. Jednak może ktoś z Was zna się na takim sprzęcie i mógłby mi pomóc w wyborze?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 08, 2020 13:39 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL